
Намет Sierra Designs Clip Flashlight 2 для кемпінгу, 2 місця, легкий та водостійкий, з тамбуром, синій
- В наявності
- Код: 4-40144722
11 250 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сierra Designs намет Clip Flashlight 2 blue-desert
Sierra Designs Clip Flashlight 2 – оновлена модель найпродаванішого та знакового намету. У цій моделі чудово все – надійні високоякісні матеріали, мала вага, швидка та легка установка, зручний внутрішній простір і приємна ціна.
Ключові характеристики
- Міцна вітростійка конструкція з одним широким входом
- Тамбур можна перетворити в тент за допомогою трекінгових палок та розтяжок
- Ідеальний мінімалістичний намет для тих, хто хоче подорожувати налегке
Детальні технічні дані
- Вага: 1.76 кг
- Водонепроникність дна: 1200 мм вод. ст.
- Водонепроникність тенту: 1200 мм вод. ст.
- Висота: 114 см
- Довжина: 226 см
- Ширина: 132 см
- Дуги: Алюмій
- Кількість входів: 1
- Кількість дуг: 2
- Кількість кімнат: 1
- Кількість шарів: Двошаровий
- Кількість спальних місць: 2
- Кількість тамбурів: 1
- Призначення: Кемпінгові
- Сезон: Всесезонний
- Стан: Нове
- Тип виробу: Намет
- Форма: Полусфера
- Матеріал дна: 70D Нейлон 3000 мм
- Матеріал тенту: 68D Поліестер Тафета 190T 1500 мм
| Вага | |
|---|---|
| Вага | 1.76 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 1200 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 1200 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 114 см |
| Довжина | 226 см |
| Ширина | 132 см |
| Дуги | |
| Дуги | Алюміній |
| Кількість дуг | 2 |
| Основні | |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Всесезонний |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Півсфера |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал дна | 70D Nylon 3000 mm |
| Матеріал тенту | 68D Polyester Taffeta 190T 1500 mm |
- Ціна: 11 250 ₴







