-20%

Палатка Sierra Designs High Side 3000 1 зелена, легка, для 1 людини, трисезонна
- В наявності
- Код: 4-I40156921-GRN
14 400 ₴
11 520 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Sierra Designs намет High Side 3000 1 зелений
Sierra Designs High Side 3000 1 – ультралегкий і компактний одномісний намет для трисезонного хайкінгу. Намет з одним входом і тамбуром, всередині розташовані два кишені для дрібних речей. Встановлюється за допомогою двох попередньо зігнутих дуг, 6 натяжок і 13 кілочків. Завдяки низькопрофільній конструкції вдалося значно зменшити вагу й об'єм намету.
Ключові характеристики
- Вага: 1.1 кг
- Водостійкість дна: 1200 мм вод. ст.
- Водостійкість тенту: 1200 мм вод. ст.
- Висота: 81 см
- Довжина: 223 см
- Ширина: 71 см
- Кількість входів: 1
- Кількість дуг: 2 (алюміній)
- Кількість кімнат: 1
- Кількість шарів: Двошаровий
- Кількість спальних місць: 1
- Кількість тамбурів: 1
- Призначення: Кемпінгові
- Сезон: Всесезонний
- Колір: Зелений
Докладні технічні дані
- Матеріал дна: 30D Nylon Ripstop Silicone / 3000MM WR PU / CPAI84
- Матеріал тенту: 20D Nylon Ripstop Silicone / 3000MM WR PU / CPAI84
Особливості
- Низькопрофільний дизайн для зменшення ваги та об'єму
- Один J-образний вхід і один тамбур
- Тамбур трансформується в тент за допомогою трекінгових палиць і натяжок
- Дві попередньо зігнуті легкі дуги DAC Featherlite
- Два внутрішні кишені для організації дрібного спорядження
- Зручний чохол для швидкої упаковки
| Вага | |
|---|---|
| Вага | 1.2 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 1200 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 1200 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 81 см |
| Довжина | 223 см |
| Ширина | 71 см |
| Дуги | |
| Дуги | Алюміній |
| Кількість дуг | 2 |
| Основні | |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 1 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Всесезонний |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал дна | 30D Nylon Ripstop Silicone / 3000MM WR PU / CPAI84 |
| Матеріал тенту | 20D Nylon Ripstop Silicone / 3000MM WR PU / CPAI84 |
- Ціна: 11 520 ₴










