-20%

Намет Sierra Designs Meteor 3000, 3-місний, 2 входи, легкий, зелений
- В наявності
- Код: 4-I46155020-GRN
17 100 ₴
13 680 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Sierra Designs намет Meteor 3000 3 зелений
Sierra Designs Meteor 3000 3 – комфортний, просторий та легкий тримісний намет з величезним внутрішнім простором та мінімальною вагою. Оновлена версія виконана з мембрани, яка не містить небезпечних для людини та навколишнього середовища перфторорганічних сполук PFC в складі водовідштовхувальних просочень.
Ключові характеристики
- Вага: 2.5 кг
- Водостійкість дна: 1200 мм вод. ст.
- Водостійкість тенту: 1200 мм вод. ст.
- Висота: 107 см
- Довжина: 213 см
- Ширина: 178 см
- Колір: зелений
- Тип виробу: намет
- Форма: полусфера
- Кількість місць: 3
- Кількість кімнат: 1
- Кількість входів: 2
- Кількість тамбурів: 2
- Стан: новий
- Сезон: всесезонний
- Матеріал дна: 68D Polyester Taffeta 3000MM PU CPAI84
- Матеріал тенту: 68D Polyester Taffeta 3000MM PU CPAI84
- Кількість дуг: 2
- Конструкція каркасу: дві дуги та одна додаткова дуга DAC Pressfit з унікального сплаву
Докладні особливості
- Самостійна конструкція
- Відкриваючийся тент Stargazing Fly для спостереження за зірками
- Збільшений внутрішній простір
- Два D-образних входи та два місткі тамбура
- Проклеєні шви дна та тенту
- Вентиляційне віконце в тенті
- Колірна маркування дуг і кріплень для швидкої установки
- Секції дуг зменшеного розміру для компактної упаковки
- Внутрішні кишені для організації дрібного спорядження
- Зручний чохол для швидкої упаковки
| Вага | |
|---|---|
| Вага | 2.5 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 1200 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 1200 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 107 см |
| Довжина | 213 см |
| Ширина | 178 см |
| Дуги | |
| Дуги | Алюміній |
| Кількість дуг | 2 |
| Основні | |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 3 |
| Кількість тамбурів | 2 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Всесезонний |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал дна | 68D Polyester Taffeta 3000MM PU CPAI84 |
| Матеріал тенту | 68D Polyester Taffeta 3000MM PU CPAI84 |
- Ціна: 13 680 ₴







