-20%

Палатка Sierra Designs Meteor 3000 4 зелена, чотиримісна, легка, всесезонна, з двома входами та тамбурами.
- В наявності
- Код: 4-I46155120-GRN
19 350 ₴
15 480 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Sierra Designs намет Meteor 3000 4 зелений
Sierra Designs Meteor 3000 4 – комфортний, просторий та легкий чотиримісний намет з величезним внутрішнім простором і мінімальною вагою. Оновлена версія виконана з мембрани, яка не містить небезпечні для людини та навколишнього середовища перфторорганічні сполуки PFC у складі водовідштовхувальних пропиток. Зручний та практичний намет у повній комплектації важить всього 2.75 кг.
Ключові характеристики
- Самостійна конструкція
- Відкриваючийся тент Stargazing Fly
- Збільшене внутрішнє простір
- Два D-образних входи та два містких тамбура
- Проклеєні шви дна та тента
- Вентиляційне віконце в тенті
- Конструкція каркасу з двох дуг та однієї додаткової дуги DAC Pressfit з особливого унікального сплаву
- Колірна маркування дуг та кріплень для швидкої та зручної установки
- Секції дуг зменшеного розміру – для більш компактної упаковки
- Внутрішні кишені для організації дрібного спорядження
- Зручний чохол для швидкої упаковки
Технічні дані
- Вага: 2.9 кг
- Водонепроникність дна: 1200 мм вод. ст.
- Водонепроникність тента: 1200 мм вод. ст.
- Висота: 117 см
- Довжина: 232 см
- Дуги: Алюмій
- Кількість входів: 2
- Кількість дуг: 2
- Кількість кімнат: 1
- Кількість шарів: Двошаровий
- Кількість спальних місць: 4
- Кількість тамбурів: 2
- Призначення: Кемпінгові
- Сезон: Універсальний
- Стан: Нове
- Тип виробу: Намет
- Форма: Полусфера
- Колір: Зелений
- Ширина: 218 см
- Матеріал дна: 68D Polyester Taffeta 3000MM PU CPAI84
- Матеріал тента: 68D Polyester Taffeta 3000MM PU CPAI84
| Вага | |
|---|---|
| Вага | 2.9 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 1200 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 1200 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 117 см |
| Довжина | 232 см |
| Ширина | 218 см |
| Дуги | |
| Дуги | Алюміній |
| Кількість дуг | 2 |
| Основні | |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 4 |
| Кількість тамбурів | 2 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Всесезонний |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал дна | 68D Polyester Taffeta 3000MM PU CPAI84 |
| Матеріал тенту | 68D Polyester Taffeta 3000MM PU CPAI84 |
- Ціна: 15 480 ₴







