-20%

Намет Sierra Designs Clearwing 3000 2 для кемпінгу, водовідштовхувальний, на 2 місця, зелений
- В наявності
- Код: 4-I40152821-GRN
13 500 ₴
10 800 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сierra Designs намет Clearwing 3000 2 зелений
Sierra Designs Clearwing 3000 2 – двомісний універсальний намет для автокемпінгу або туризму протягом трьох сезонів. Виконаний з мембрани, яка не містить небезпечних для людини та навколишнього середовища перфторорганічних сполук PFC у складі водовідштовхувальних просочень.
Ключові характеристики
- Окремостоячий намет встановлюється без кілочків
- Вертикальні бокові стінки звільняють внутрішній простір для більшого комфорту під час відпочинку
- Вентильований тент з водонепроникною водовідштовхувальною просоченням захищає від негоди
- Запобігає утворенню конденсату всередині
- Тент можна відкидати в ясні ночі для насолоди зоряним небом
Докладні технічні дані
- Вага: 2.1 кг
- Водостійкість дна: 1200 мм вод. ст.
- Водостійкість тенту: 1200 мм вод. ст.
- Висота: 103 см
- Довжина: 232 см
- Дуги: Алюміній
- Кількість входів: 2
- Кількість дуг: 3
- Кількість кімнат: 1
- Кількість шарів: Двошаровий
- Кількість спальних місць: 2
- Кількість тамбурів: 2
- Призначення: Кемпінгові
- Сезон: Усесезонний
- Стан: Нове
- Тип виробу: Намет
- Форма: Полусфера
- Колір: Зелений
- Ширина: 131 см
- Матеріал дна: 30D Нейлон Ріпстоп Силікон / 3000MM WR PU / CPAI84
- Матеріал тенту: 20D Нейлон Ріпстоп Силікон / 3000MM WR PU / CPAI84
Компактний чохол для намету з зручним великим входом для легкого пакування.
| Вага | |
|---|---|
| Вага | 2.1 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 1200 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 1200 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 103 см |
| Довжина | 232 см |
| Ширина | 131 см |
| Дуги | |
| Дуги | Алюміній |
| Кількість дуг | 3 |
| Основні | |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Кількість тамбурів | 2 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Всесезонний |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал дна | 30D Nylon Ripstop Silicone / 3000MM WR PU / CPAI84 |
| Матеріал тенту | 20D Nylon Ripstop Silicone / 3000MM WR PU / CPAI84 |
- Ціна: 10 800 ₴









