
Палатка Sierra Designs Clearwing 3000 3 для кемпінгу, 3 місця, водостійкість 1200 мм, зелена
- В наявності
- Код: 4-I40152921-GRN
15 750 ₴
12 600 ₴
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
Сierra Designs намет Clearwing 3000 3 зелений
Sierra Designs Clearwing 3000 3 – тримісний універсальний намет для автокемпінгу або туризму протягом трьох сезонів. Виконаний з мембрани, яка не містить небезпечні для людини та навколишнього середовища перфторорганічні сполуки PFC у складі водостійких просочень. Окремостоячий намет встановлюється без кілочків, а вертикальні бічні стінки звільняють внутрішній простір для більшого простору для відпочинку. Вентильований тент з водонепроникною водовідштовхувальною просоченням захищає від негоди та запобігає утворенню конденсату всередині. У ясні ночі тент можна відкинути, щоб насолоджуватися зоряним небом далеко від міста.
Ключові характеристики
- Конструкція з трьох окремих дуг
- Швидка і легка установка
- Зручний і просторий внутрішній простір
- Два великих входи та два просторий тамбура для речей
- Легкі і міцні дуги DAC Pressfit з алюмінію
- Секції дуг зменшеного розміру – для більш компактної упаковки
- Бокові стійки створюють вертикальні бокові стінки для максимального внутрішнього простору
- Петля для фіксації відкритої двері тамбура
- Внутрішні кишені для організації дрібного спорядження
- Компактний чохол для намету з зручним великим входом для легкого пакування
Подробиці технічних даних
- Вага: 2.6 кг
- Водонепроникність дна: 1200 мм вод. ст.
- Водонепроникність тента: 1200 мм вод. ст.
- Висота: 117 см
- Довжина: 232 см
- Ширина: 180 см
- Кількість входів: 3
- Кількість дуг: 3
- Кількість кімнат: 1
- Кількість шарів: Двошаровий
- Кількість спальних місць: 3
- Кількість тамбурів: 3
- Призначення: Кемпінгові
- Сезон: Універсальний
- Стан: Новий
- Тип виробу: Намет
- Форма: Полусфера
- Колір: Зелений
- Матеріал дна: 30D Нейлон Ріпстоп Силікон / 3000MM WR PU / CPAI84
- Матеріал тента: 20D Нейлон Ріпстоп Силікон / 3000MM WR PU / CPAI84
| Вага | |
|---|---|
| Вага | 2.6 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 1200 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 1200 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 117 см |
| Довжина | 232 см |
| Ширина | 180 см |
| Дуги | |
| Дуги | Алюміній |
| Кількість дуг | 3 |
| Основні | |
| Кількість входів | 3 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 3 |
| Кількість тамбурів | 3 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Всесезонний |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Зелений |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал дна | 30D Nylon Ripstop Silicone / 3000MM WR PU / CPAI84 |
| Матеріал тенту | 20D Nylon Ripstop Silicone / 3000MM WR PU / CPAI84 |
- Ціна: 12 600 ₴

