
Брелок-замок Munkees 3606 TSA Combi Lock Heart червоний, кодовий, захисний для валіз.
- В наявності
- Код: 4-3606-RD
676 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Munkees 3606 брелок-замок TSA Combi Lock Heart червоний
Munkees 3606 TSA Combi Lock Heart – кодовий замок у формі серця. Використовується для захисту вмісту валіз, дорожніх сумок, рюкзаків тощо. Забезпечує блокування застібки і запобігає доступу до речей, щоб уникнути їх крадіжки. Замок з функцією митного контролю TSA підходить для міжнародних авіаперевезень, зокрема до США – у разі необхідності перевірки митні служби відкриють і закриють замок універсальним майстер-ключем, не порушуючи код, не ламаючи його і не пошкоджуючи валізу.
Ключові характеристики
Технічні дані
- Налаштовуваний тризначний код
- Підходить для більшості запираючих блискавок
- Подовжений дужка – гнучкий сталевий тросик
- Функція митного контролю TSA
- Вага - 48 г
- Матеріал - сталь
- Розмір - 80 х 37 х 14 мм
| Монитор | |
|---|---|
| OSD-меню | Ні |
| Підсвітка екрану | Ні |
| Загальні | |
| Аварійне підживлення | Ні |
| Вага | 48 кг |
| Висота | 14 мм |
| Контроль розряду | Ні |
| Ширина | 37 мм |
| Комплектація | |
| Блок живлення | Ні |
| Кріпильний комплект | Ні |
| Кількість ручок | 1 |
| Провід сполучний | Ні |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Додаткові | |
| Вандалозахист | Ні |
| Підсвічування клавіш | Ні |
| Основні атрибути | |
| Розташування | Вертикальне |
| Стан | Новий |
| Тип замка | Кодовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колірність монітора | Червоний |
- Ціна: 676 ₴

