
Munkees 2569 мультитул з ліхтариком, нержавіюча сталь, 6 функцій
- Немає в наявності
- Код: 4-2569-RD
520 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Munkees 2569 брелок-мультитул SS Multi Tool Starlight червоний
Munkees 2569 SS Multi Tool Starlight – мультитул з нержавіючої сталі з ліхтариком. У ньому є все, що може знадобитися як вдома, так і в поході.
Ключові характеристики
- Зручний і компактний розмір
- Містить шість інструментів:
- Плоскогубці
- Пила
- Ніж
- Відкривачка
- Шліцева викрутка
- Крестова викрутка
- Ліхтарик з LED світлодіодом
Докладні технічні дані
- Вага: 84 г
- Матеріал: Нержавіюча сталь
- Розмір: 72 х 29 х 11 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 84 г |
| Висота | 11 мм |
| Довжина у складеному стані | 72 см |
| Колір | Червоний |
| Кількість інструментів | 6 шт. |
| Стан | Новий |
| Ширина | 29 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Конфігурація | Плоскогубці;Піла;Ніж;Відкривашка; Шліцьова викрутка;Крістова викрутка;Лі |
| Форм-фактор мультитула | Брелок;Викрутка;Відкривачка для пляшок |
- Ціна: 520 ₴

