
Брелок-мультитул Munkees 2540 "Футбольне поле" з нержавіючої сталі, 9 функцій, компактний
- Немає в наявності
- Код: 4-2540-BK
520 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Munkees 2540 брелок-мультіінструмент Tool Football Field чорний
Munkees 2540 Брелок-мультіінструмент Football Field – стильний та практичний брелок-мультіінструмент у вигляді футбольного поля. Виготовляється з нержавіючої сталі і включає безліч корисних інструментів.
Ключові характеристики
Докладні технічні дані
- Матеріал: Нержавіюча сталь
- Вага: 24 г
- Розмір: 70 х 45 х 2 мм
Комплектація мультіінструмента
- Викрутка з прямим шліцом
- Викрутка з хрестоподібним шліцом
- Накидні шестигранники в трьох розмірах
- Рожкові ключі в двох розмірах
- Відкривачка для пляшок
- Лінійка з дюймовою та сантиметровою шкалами
Брелок оснащено кільцем для кріплення ключів, що робить його зручним, легким і компактним мультіінструментом для повсякденного використання.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 24 г |
| Висота | 2 мм |
| Довжина у складеному стані | 70 см |
| Колір | Чорний |
| Кількість інструментів | 9 шт. |
| Стан | Новий |
| Ширина | 45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Конфігурація | Викрутка;Гайковий ключ;Шестигранний ключ;Лінійка;Відкривачка для пляшок |
| Форм-фактор мультитула | Брелок;Викрутка;Відкривачка для пляшок |
- Ціна: 520 ₴

