
Брелок-мультінструмент Munkees 2534, 13 функцій, чорний, сталь, компактний
- В наявності
- Код: 4-2534-BK
520 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Munkees 2534 брелок-мультитул 13-функціональний Card Tool чорний
Munkees 2534 13-функціональний Card Tool – багатофункціональний брелок-мультитул. Відрізняється стильним зовнішнім виглядом, компактними розмірами та легкою вагою. Багатофункціональний брелок – це водночас корисний аксесуар і оригінальний подарунок!
Ключові характеристики
- Матеріал: Нержавіюча сталь
- Вага: 46 г
- Розмір: 73 x 33 x 6 мм
Додаткові функції
- Зручний і компактний
- Служить в якості карабіна та відкривашки для пляшок
- Включає в себе кусачки
- Стропоріз
- Шлицеві та хрестові викрутки
- П’ять розмірів накидного шестигранного ключа
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 46 г |
| Висота | 6 мм |
| Довжина у складеному стані | 73 см |
| Колір | Чорний |
| Кількість інструментів | 13 шт. |
| Стан | Новий |
| Ширина | 33 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Конфігурація | Кусачки;Стропорез;Викрутка;Шестигранний ключ;Відкривачка для пляшок;Карабін |
| Форм-фактор мультитула | Брелок;Карта;Карабін;Викрутка;Відкривачка для пляшок |
- Ціна: 520 ₴



