-20%

Кружка туристична Picture Organic Sherman, нержавіюча сталь, 200 мл, без BPA, чорна
- В наявності
- Код: 4-ACC104B
780 ₴
624 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кружка Picture Organic Sherman чорна гора
Кружка Picture Organic Sherman – це стильна туристична кружка, виготовлена з нержавіючої сталі та покрита емаллю. Вона безпечна для здоров'я, оскільки не містить біфенолу А.
Ключові характеристики
Технічні дані
- Матеріал: Нержавіюча сталь
- Вага: 145 г
- Об'єм: 200 мл
- Розмір: 120 х 80 мм
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 145 г |
| Верхній діаметр | 80 мм |
| Висота | 120 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Основні | |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Колір | Чорний |
| Кришка | Немає |
| Кількість чашок | 1 |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу термоса | Нержавіюча сталь |
| Матеріал ручки | Сталь |
| Об`єм | 200 мл |
| Помповий механізм | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Ручка | Немає |
| Тип | Термокухоль |
| Тип термоса | Питний |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
- Ціна: 624 ₴



