
Фляга Little Life Water Bottle 0.4 L Safari, Tritan, легка та компактна
- В наявності
- Код: 4-15110
739 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фляга Little Life Water Bottle 0.4 л сафари
Фляга Little Life Water Bottle об'ємом 0.4 літра ідеально підходить для активного відпочинку та повсякденного використання. Вона легка та зручна, що робить її відмінним супутником на прогулянках і походах.
Ключові характеристики
Технічні дані
- Вага: 96 г
- Матеріал: Tritan
- Об'єм: 400 мл
- Розмір: 190 х 70 х 70 мм
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 96 г |
| Висота | 190 мм |
| Глибина | 70 мм |
| Діаметр | 70 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Комплектація | |
| Воронка | Ні |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Портсигар | Ні |
| Чохол | Немає |
| Основні | |
| Декоративне оформлення | Без декору |
| Матеріал | Титан |
| Призначення фляги | Для безалкогольних напоїв |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Тварини |
| Тип горловини | Вузька |
| Форма | Циліндрична |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об`єм | 400 |
- Ціна: 739 ₴

