-20%

Тент Kelty Late Start 2 для кемпінгу, 2 місця, швидка установка, синій
- В наявності
- Код: 4-40820719
8 100 ₴
6 480 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Kelty намет Late Start 2
Kelty Late Start 2 – двомісний намет з системою швидкої та легкої установки, ідеально підходить для пригод на природі протягом трьох сезонів.
Ключові характеристики
- Самостійна конструкція
- Технологія Kelty Quick-Corner – швидка та проста установка/збірка в будь-яких умовах
- Один D-образний вхід і один тамбур
- Проклеєні шви дна та тенту
- Конструкція каркасу з двох дуг
- Попередньо вигнуті дуги збільшують внутрішній простір
- Колірна маркування дуг і кріплень для швидкої та зручної установки
- Внутрішні кишені для організації дрібного спорядження
- Компактний чохол для намету
Технічні дані
- Довжина: 216 см
- Стан: Нове
- Колір: Синій
- Сезон: Усьосезонний
- Кількість тамбурів: 1
- Кількість спальних місць: 2
- Форма: Полусфера
- Тип виробу: Намет
- Кількість шарів: Двошарова
- Призначення: Кемпінгові
- Кількість входів: 1
- Кількість кімнат: 1
- Кількість дуг: 2
- Водостійкість тенту: 1200 мм вод. ст.
- Водостійкість дна: 1200 мм вод. ст.
- Дуги: Алюмій
- Вага: 2.04 кг
- Висота: 114 см
- Матеріал дна: 68D Polyester 1800 mm
- Матеріал тенту: 68D Polyester 1800 mm
- Ширина: 137 см
| Розмір встановленої намету/тенту | |
|---|---|
| Довжина | 216 см |
| Основні | |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Сезон | Всесезонний |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Форма | Півсфера |
| Тип виробу | Намет |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Призначення | Кемпінгові |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Дуги | |
| Кількість дуг | 2 |
| Дуги | Алюміній |
| Водостійкість | |
| Водостійкість тенту | 1200 мм вод. ст. |
| Водостійкість дна | 1200 мм вод. ст. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.04 |
| Висота | 114 |
| Матеріал дна | 68D Polyester 1800 mm |
| Матеріал тенту | 68D Polyester 1800 mm |
| Ширина | 137 |
- Ціна: 6 480 ₴









