
Палатка Kelty Grand Mesa 2 для кемпінгу, 2 місця, водостійкість 1200 мм, помаранчева
- В наявності
- Код: 4-40811720
8 100 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Kelty намет Grand Mesa 2
Kelty Grand Mesa 2 – легкий двомісний намет в оновленому дизайні. Цей намет має зручну і швидку систему встановлення та збирання, унікальну фірмову фурнітуру та проклеєні шви. Замок EZ-Zip дозволяє без зусиль відкрити намет за будь-яких погодних умов. Чехол циліндричної форми забезпечує зручну упаковку намету і робить його відмінним варіантом для штурмового намету.
Ключові характеристики
- Вільностояча конструкція
- Один D-образний вхід та один тамбур для речей
- Зручний замок EZ-Zip
- Конструкція каркасу з двох дуг
- Алюмінієві дуги з секціями зменшеного розміру
- Quick Corners – зручні рукави на кутах для швидкого встановлення дуг
- Колірна маркування дуг і кріплень
- Повністю проклеєні шви
- Вентиляційні віконця в тенті
- Внутрішні кишені для організації дрібного спорядження
- Кріплення-кліпси Hug Clip
- Додаткові застібки Velcro для фіксації тенту на дугах
- Чехол для транспортування циліндричної форми
Докладні технічні дані
- Довжина: 216 см
- Ширина: 145 см
- Висота: 109 см
- Колір: Помаранчевий
- Стан: Новий
- Сезон: Всесезонний
- Кількість спальних місць: 2
- Кількість тамбурів: 1
- Кількість входів: 1
- Кількість кімнат: 1
- Кількість дуг: 2
- Кількість шарів: Двошаровий
- Призначення: Кемпінгові
- Матеріал тенту: 68D Polyester 1800 mm
- Матеріал дна: 68D Polyester 1800 mm
- Водостійкість тенту: 1200 мм вод. ст.
- Водостійкість дна: 1200 мм вод. ст.
- Тип виробу: Намет
- Форма: Півсфера
| Розмір встановленої намету/тенту | |
|---|---|
| Довжина | 216 см |
| Основні | |
| Стан | Новий |
| Колір | Помаранчевий |
| Сезон | Всесезонний |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Форма | Півсфера |
| Тип виробу | Намет |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Призначення | Кемпінгові |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Дуги | |
| Кількість дуг | 2 |
| Дуги | Алюміній |
| Водостійкість | |
| Водостійкість тенту | 1200 мм вод. ст. |
| Водостійкість дна | 1200 мм вод. ст. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 109 |
| Матеріал дна | 68D Polyester 1800 mm |
| Матеріал тенту | 68D Polyester 1800 mm |
| Ширина | 145 |
- Ціна: 8 100 ₴









