
Намет Kelty Far Out 3 для 3 осіб з захисним дном, 2 входи, всесезонний, легкий
- В наявності
- Код: 4-40835322
13 050 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Kelty намет Far Out 3 з підстилкою
Kelty Far Out 3 – легкий та місткий туристичний намет з додатковим захисним дном для трьох осіб. Самостійна конструкція з купольним дахом, двома входами та двома тамбурами забезпечить комфортне розміщення для кожного учасника походу. У жаркі літні ночі можна насолоджуватись красою зоряного неба прямо з намету завдяки сітчастій стелі та тенту Stargazing Fly, який легко складається. У комплекті – додаткове захисне дно, яке зменшує знос основного дна намету. Призначений для використання протягом трьох сезонів.
Ключові характеристики
- Самостійна конструкція
- Складаючий тент Stargazing Fly
- Два D-образних входи та два тамбура
- Конструкція каркаса з трьох легких дуг
- Внутрішні кишені для організації дрібного спорядження
- Попередньо прикріплені натяжки для додаткової стійкості в вітряну погоду
- У комплекті – додаткове захисне дно та легкі кілочки
- Чохол для транспортування циліндричної форми
Технічні дані
- Стан: Новий
- Колір: Жовтий
- Сезон: Всесезонний
- Кількість тамбурів: 2
- Кількість спальних місць: 3
- Форма: Полусфера
- Тип виробу: Намет
- Кількість шарів: Двошаровий
- Призначення: Кемпінгові
- Кількість входів: 2
- Кількість кімнат: 1
- Кількість дуг: 3
- Водонепроникність тенту: 1200 мм вод. ст.
- Водонепроникність дна: 1200 мм вод. ст.
- Дуги: Алюмій
- Висота: 109 см
- Довжина: 342 см
- Матеріал дна: 68D Поліестер / 1500 мм / C0
- Матеріал тенту: 68D Поліестер / 1500 мм / C0
- Ширина: 216 см
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Колір | Жовтий |
| Сезон | Всесезонний |
| Кількість тамбурів | 2 |
| Кількість спальних місць | 3 |
| Форма | Півсфера |
| Тип виробу | Намет |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Призначення | Кемпінгові |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Дуги | |
| Кількість дуг | 3 |
| Дуги | Алюміній |
| Водостійкість | |
| Водостійкість тенту | 1200 мм вод. ст. |
| Водостійкість дна | 1200 мм вод. ст. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 109 |
| Довжина | 342 |
| Матеріал дна | 68D Polyester / 1500 mm / C0 |
| Матеріал тенту | 68D Polyester / 1500 mm / C0 |
| Ширина | 216 |
- Ціна: 13 050 ₴







