
Палатка Kelty Far Out 2 для 2 людей з захисним дном, всесезонна, жовта
- В наявності
- Код: 4-40835222
11 250 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Kelty намет Far Out 2 з підстилкою
Kelty Far Out 2 – легкий двомісний намет з додатковим захисним дном. Самостійна конструкція з куполоподібним дахом, двома входами та двома тамбурами забезпечить комфортне розміщення для кожного. В спекотні літні ночі можна насолоджуватись красою зоряного неба прямо з намету завдяки сітчастому потолку та тенту Stargazing Fly, який можна легко згорнути. Поставляється в комплекті з додатковим захисним дном, яке зменшує знос основного дна намету. Призначений для використання протягом трьох сезонів.
Ключові характеристики
- Самостійна конструкція
- Згортаючийся тент Stargazing Fly
- Два D-образних входи та два тамбура
- Конструкція каркаса з трьох легких дуг
- Внутрішні кишені для організації дрібного спорядження
- Попередньо прикріплені розтяжки для додаткової стійкості в вітряну погоду
- В комплекті – додаткове захисне дно та легкі кілочки
- Чохол для транспортування циліндричної форми
Технічні дані
- Довжина: 298 см
- Стан: Новий
- Колір: Жовтий
- Водостійкість дна: 1200 мм вод. ст.
- Водостійкість тента: 1200 мм вод. ст.
- Висота: 109 см
- Дуги: Алюміній
- Кількість входів: 2
- Кількість дуг: 3
- Кількість кімнат: 1
- Кількість шарів: Двошарова
- Кількість спальних місць: 2
- Кількість тамбурів: 2
- Матеріал дна: 68D Polyester / 1500 mm / C0
- Матеріал тента: 68D Polyester / 1500 mm / C0
- Призначення: Кемпінгові
- Сезон: Універсальний
- Тип виробу: Намет
- Форма: Полусфера
- Ширина: 214 см
| Розмір встановленої намету/тенту | |
|---|---|
| Довжина | 298 см |
| Основні | |
| Стан | Новий |
| Колір | Жовтий |
| Сезон | Всесезонний |
| Кількість тамбурів | 2 |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Форма | Півсфера |
| Тип виробу | Намет |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Призначення | Кемпінгові |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Дуги | |
| Кількість дуг | 3 |
| Дуги | Алюміній |
| Водостійкість | |
| Водостійкість тенту | 1200 мм вод. ст. |
| Водостійкість дна | 1200 мм вод. ст. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 109 |
| Матеріал дна | 68D Polyester / 1500 mm / C0 |
| Матеріал тенту | 68D Polyester / 1500 mm / C0 |
| Ширина | 214 |
- Ціна: 11 250 ₴







