
Палатка Kelty Discovery Trail 3, тримісна, легка, водонепроникна, хакі
- В наявності
- Код: 4-40835622-DL
8 550 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Kelty намет Discovery Trail 3 лорель зелений-укроп
Kelty Discovery Trail 3 – ультралегка тримісна намет для коротких ночівок. Самостійна конструкція з купольним дахом достатня для комфортного розміщення трьох осіб. Технологія Kelty Quick-Corner створена для максимально швидкої установки та збору намету в найрізноманітніших погодних умовах або в темряві. Проста та зручна конструкція робить намет незамінним супутником у пригодах на природі протягом трьох сезонів.
Ключові характеристики
- Самостійна конструкція
- Технологія Kelty Quick-Corner – швидка і просте встановлення/збірка в будь-яких умовах
- Один D-образний вхід і один тамбур
- Водонепроникний тент і дно
- Конструкція каркаса з двох дуг
- Колірна маркування дуг та кріплень для швидкої і зручної установки
- Внутрішні кишені для організації дрібного спорядження
- Попередньо прикріплені натяжки для додаткової стійкості у вітряну погоду
- Чохол для транспортування циліндричної форми
Докладні технічні дані
- Водостійкість дна: 1200 мм вод. ст.
- Водостійкість тенту: 1200 мм вод. ст.
- Висота: 123 см
- Довжина: 221 см
- Ширина: 193 см
- Дуги: Алюміній
- Кількість входів: 1
- Кількість дуг: 2
- Кількість кімнат: 1
- Кількість шарів: Двошарова
- Кількість спальних місць: 3
- Кількість тамбурів: 1
- Призначення: Кемпінгові
- Сезон: Всесезонний
- Стан: Новий
- Тип виробу: Намет
- Форма: Полусфера
- Колір: Хакі
- Матеріал дна: 68D Поліестер 1200 мм
- Матеріал тенту: 68D Поліестер 1200 мм
| Водостійкість | |
|---|---|
| Водостійкість дна | 1200 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 1200 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 123 см |
| Довжина | 221 см |
| Ширина | 193 см |
| Дуги | |
| Дуги | Алюміній |
| Кількість дуг | 2 |
| Основні | |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 3 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Всесезонний |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Хакі |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал дна | 68D Polyester 1200 mm |
| Матеріал тенту | 68D Polyester 1200 mm |
- Ціна: 8 550 ₴








