
Спортивні окуляри Cairn Turbo Jr для дітей, категорія захисту 4, поліcarbonate, антивідблиск, матові, блакитно-оранжеві.
- Немає в наявності
- Код: 4-JSTURBO-132
1 560 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Cairn окуляри Turbo Jr Категорія 4 матовий блакитно-оранжевий
<p>Cairn Turbo Jr – спортивні сонцезахисні окуляри для дітей середнього віку. Підійдуть для хайкінгу, трекінгу та пляжного відпочинку. Лінзи з категорією захисту 4 та антибліковим покриттям забезпечують виняткову безпеку та видимість у яскравому сонці високогір'я. Бічні шторки додатково захищають очі від негативного впливу сонячних променів як у горах, так і біля води. Зігнута форма оправи і дужок гарантує щільне прилягання, а гнучкий матеріал оправи створить комфорт під час тривалого використання. Всі лінзи Cairn гарантують 100% захист від ультрафіолетових UV променів типу A і B.Ключові характеристики
- Темні лінзи з полікарбонату з категорією захисту 4
- Антиблікове покриття мінімізує відблиски на воді або снігу, покращує видимість і сприймання рельєфу
- Полікарбонатні лінзи є стандартом для всіх спортивних окулярів – завдяки їхній малій вазі, ударостійкості та безпеки від травм
- Оптично коректні лінзи з базовим радіусом кривини 6 для зменшення спотворення і покращення периферійного огляду
- Бічні шторки для додаткового захисту
- Оправа виконана з гнучкого матеріалу, стійкого до інтенсивного використання
- Ергономічна ізогнута форма оправи і дужок
- Прорезинені дужки
- Підходять для дітей віком 8-10 років
Докладні технічні дані
- Довжина дужок: 119 мм
- Категорія захисту: 3
- Лінза: CAT.4
- Матеріал лінзи: Полікарбонат
- Матеріал оправи: Пластик
- Призначення: Будь-який вид спорту / Повсякденне використання
- Пропускання світла: 4%
- Ширина лінзи: 50 мм
- Ширина носової частини: 14 мм
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Довжина дужок | 119 мм |
| Категорія захисту | 3 |
| Лінза | CAT.4 |
| Матеріал лінзи | Полікарбонат |
| Призначення | Будь-який вид спорту/Повсякденне використання |
| Пропускання світла | 4% |
| Ширина лінзи | 50 мм |
| Ширина носової частини | 14 мм |
| Основні | |
| Матеріал оправи | Пластик |
- Ціна: 1 560 ₴

