
Окуляри Cairn Trax Mountain Photochromic 1-3 для гірських видів спорту, UV захист
- Немає в наявності
- Код: 4-XPTRAX-02
3 640 ₴
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
Окуляри Cairn Trax Mountain Photochromic 1-3 матовий чорний
Cairn Trax Mountain Photochromic 1-3 – багатофункціональні чоловічі окуляри з фотохромними лінзами. Вони призначені для інтенсивних спортивних активностей у високогірних районах. Фотохромні лінзи забезпечують максимальну видимість як в сонячну, так і в похмуру погоду при будь-яких умовах рельєфу. Лінза змінює ступінь пропускання світла в залежності від його інтенсивності при будь-якій температурі навколишнього середовища. Вентиляційні отвори в оправі та в лінзі гарантують оптимальний рух повітря в спекотну погоду. Изогнута форма оправи та дужок забезпечує щільне прилягання, а прорезинені носові упори та кінці дужок допомагають утримувати окуляри на місці під час інтенсивних рухів. Усі лінзи Cairn гарантують 100% захист від ультрафіолетових UV променів типу A та B.
Ключові характеристики
- Фотохромні лінзи з категорією захисту 1-3
- Полікарбонатні лінзи, малу вагу, удароміцність та травмобезпечність
- Оптично коректні лінзи з базовим радіусом кривизни 8
- Вентиляційні отвори в оправі та в лінзі
- Ергономічна вигнута форма оправи та дужок
- Прорезинені носові упори та кінці дужок
Докладні технічні дані
- Довжина дужок: 117 мм
- Категорія захисту: 1-3
- Лінза: CAT.1 - CAT.3
- Матеріал лінзи: Полікарбонат
- Матеріал оправи: Пластик
- Призначення: Гірські види спорту / Туризм / Альпінізм
- Ширина лінзи: 55 мм
- Ширина носової частини: 23 мм
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Довжина дужок | 117 мм |
| Категорія захисту | 1-3 |
| Лінза | CAT.1 - CAT.3 |
| Матеріал лінзи | Полікарбонат |
| Матеріал оправи | Пластик |
| Призначення | Гірські різновиди спорту/ Туризм/ Альпінізм |
| Ширина лінзи | 55 мм |
| Ширина носової частини | 23 мм |
- Ціна: 3 640 ₴

