
Окуляри Cairn Trax Mountain Категорія 4 для гірських видів спорту, чорні
- Немає в наявності
- Код: 4-XTRAX-02
2 080 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Очки Cairn Trax Mountain Категорія 4 матовий чорний
Очки Cairn Trax Mountain – багатофункціональні чоловічі окуляри для інтенсивних спортивних активностей у високогірних районах. Лінзи з категорією захисту 4 і широкі дужки забезпечують виняткову безпеку та видимість в умовах яскравого сонця високогір'я. Вентиляційні отвори в оправі та в лінзі забезпечують оптимальний рух повітря в спекотну погоду. Изогнута форма оправи і дужок гарантує щільне прилягання. Прорезинені носові упори і кінці дужок допоможуть утримувати окуляри на місці під час інтенсивних рухів. Усі лінзи Cairn гарантують 100% захист від ультрафіолетових UV променів типу A та B.
Ключові характеристики
- Категорія захисту: 4
- Лінза: CAT.4
- Матеріал лінзи: Полікарбонат
- Призначення: Гірські види спорту / Туризм / Альпінізм
- Пропускання світла: 4%
- Ширина лінзи: 55 мм
- Ширина носової частини: 23 мм
- Матеріал оправи: Пластик
- Довжина дужок: 117 мм
Детальні технічні дані
- Темні лінзи з полікарбонату з категорією захисту 4. Не підходять для водіння автомобіля.
- Полікарбонатні лінзи є стандартом для всіх спортивних окуляр – завдяки їх легкій вазі, ударо- та травмобезпечності.
- Оптично коректні лінзи з базовим радіусом кривизни 8 для зменшення дисторсії та покращення периферійного огляду.
- Вентиляційні отвори в оправі та в лінзі.
- Ергономічна вигнута форма оправи та дужок.
- Прорезинені носові упори, внутрішня поверхня оправи та кінці дужок.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Довжина дужок | 117 мм |
| Категорія захисту | 4 |
| Лінза | CAT.4 |
| Матеріал лінзи | Полікарбонат |
| Призначення | Гірські різновиди спорту/ Туризм/ Альпінізм |
| Пропускання світла | 4% |
| Ширина лінзи | 55 мм |
| Ширина носової частини | 23 мм |
| Основні | |
| Матеріал оправи | Пластик |
- Ціна: 2 080 ₴

