
Окуляри Cairn Trax для велоспорту з фотохромними лінзами 1-3, матовий чорний
- Немає в наявності
- Код: 4-CPTRAX-02
3 640 ₴
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
Очки Cairn Trax Bike Photochromic 1-3 матовий чорний
Очки Cairn Trax Bike Photochromic 1-3 – багатофункціональні чоловічі окуляри з фотохромними лінзами. Вони призначені для велоспорту та інших інтенсивних спортивних активностей. Фотохромні лінзи забезпечують максимальну видимість як у сонячну, так і в похмуру погоду за будь-яких умов рельєфу. Лінза змінює ступінь пропускання світла залежно від його інтенсивності при будь-якій температурі навколишнього середовища. Вентиляційні отвори в оправі та лінзі забезпечують оптимальний рух повітря у спекотну погоду. Вигнута форма оправи та дужок гарантує щільне прилягання. Прорезинені носові упори та кінці дужок допоможуть утримувати окуляри на місці під час інтенсивних рухів. Всі лінзи Cairn гарантують 100% захист від ультрафіолетових UV променів типу A і B.
Ключові характеристики
- Фотохромні лінзи з категорією захисту 1-3 для сонячної та похмурої погоди
- Полікарбонатні лінзи – стандарт для всіх спортивних окулярів, завдяки малій вазі, ударостійкості та безпеці при травмах
- Оптично коректні лінзи з базовим радіусом кривизни 8 для зменшення дисторсії та покращення периферійного огляду
- Ергономічна вигнута форма оправи та дужок
- Прорезинені носові упори, внутрішня поверхня оправи та кінці дужок
Докладні технічні дані
- Довжина дужок: 117 мм
- Категорія захисту: 1-3
- Лінза: Photochromic 1-3
- Матеріал лінзи: Полікарбонат
- Матеріал оправи: Пластик
- Призначення: Велоспорт
- Пропускання світла: Змінюється 9-80%
- Ширина лінзи: 55 мм
- Ширина носової частини: 23 мм
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Довжина дужок | 117 мм |
| Категорія захисту | 1-3 |
| Лінза | Photochromic 1-3 |
| Матеріал лінзи | Полікарбонат |
| Матеріал оправи | Пластик |
| Призначення | Велоспорт |
| Пропускання світла | Змінюється 9-80% |
| Ширина лінзи | 55 мм |
| Ширина носової частини | 23 мм |
- Ціна: 3 640 ₴

