
Окуляри Cairn Trax Bike High Contrast 3 для велоспорту, захист UV, чорні
- Немає в наявності
- Код: 4-CCTRAX-02
4 160 ₴
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
Очки Cairn Trax Bike High Contrast 3 матовий чорний
Очки Cairn Trax Bike High Contrast 3 – багатофункціональні чоловічі окуляри з висококонтрастними лінзами, призначені для велоспорту та інших інтенсивних спортивних активностей. Лінзи з високим ступенем контрастності підвищують різкість та сприйняття природних кольорів у сонячну погоду за будь-яких умов рельєфу. Вентиляційні отвори в оправі та лінзі забезпечують оптимальний рух повітря у спекотну погоду. Вигнута форма оправи та дужок гарантує щільне прилягання. Прорезинені носові упори та кінці дужок допоможуть утримувати окуляри на місці під час інтенсивних рухів. Усі лінзи Cairn гарантують 100% захист від ультрафіолетових UV променів типу A та B.
Ключові характеристики
- Висококонтрастні лінзи з категорією захисту 3
- Полікарбонатні лінзи є стандартом для всіх спортивних окулярів
- Оптично коректні лінзи з базовим радіусом кривизни 8
- Ергономічна вигнута форма оправи та дужок
- Прорезинені носові упори, внутрішня поверхня оправи та кінці дужок
Докладні технічні дані
- Довжина дужок: 117 мм
- Категорія захисту: 3
- Лінза: High Contrast 3
- Матеріал лінзи: Полікарбонат
- Матеріал оправи: Пластик
- Призначення: Велоспорт
- Пропускання світла: 12-9%
- Ширина лінзи: 55 мм
- Ширина носової частини: 23 мм
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Довжина дужок | 117 мм |
| Категорія захисту | 3 |
| Лінза | High Contrast 3 |
| Матеріал лінзи | Полікарбонат |
| Матеріал оправи | Пластик |
| Призначення | Велоспорт |
| Пропускання світла | 12-9% |
| Ширина лінзи | 55 мм |
| Ширина носової частини | 23 мм |
- Ціна: 4 160 ₴

