
Cairn Sweat Jr окуляри для підлітків з UV-захистом, матові чорново-сині, категорія 3
- Немає в наявності
- Код: 4-JLSWEAT-104
1 040 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Cairn окуляри Sweat Jr матовий чорний-фіолетовий
Cairn Sweat Jr – стильні сонцезахисні окуляри для підлітків. Класична форма оправи поєднується з повсякденним і спортивним одягом. Окуляри підходять як для міста, так і для відпочинку на природі. Якісні лінзи з категорією захисту 3 забезпечують безпеку та хорошу видимість у сонячну погоду. Усі лінзи Cairn гарантують 100% захист від ультрафіолетових UV променів типів A і B.
Ключові характеристики
- Довжина дужок: 140 мм
- Категорія захисту: 3
- Лінза: CAT.3
- Матеріал лінзи: Полікарбонат
- Матеріал оправи: Пластик
- Призначення: Повсякденне використання
- Пропускання світла: 12-9%
- Ширина лінзи: 50 мм
- Ширина носової частини: 16 мм
Докладні технічні дані
- Затемнені лінзи з полікарбонату з категорією захисту 3 ідеально підходять для використання в яскраву сонячну погоду.
- Полікарбонатні лінзи є стандартом для всіх спортивних окуляр – завдяки їхньому малому вагу, ударопрочності та травмобезпеки.
- Оптично коректні лінзи з базовим радіусом кривизни 6 для зменшення спотворення та покращення периферійного огляду.
- Підходять для дітей у віці 12-15 років.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Довжина дужок | 140 мм |
| Категорія захисту | 3 |
| Лінза | CAT.3 |
| Матеріал лінзи | Полікарбонат |
| Призначення | Повсякденне використання |
| Пропускання світла | 12-9% |
| Ширина лінзи | 50 мм |
| Ширина носової частини | 16 мм |
| Основні | |
| Матеріал оправи | Пластик |
- Ціна: 1 040 ₴

