
Окуляри Cairn Snow матові чорнo-м'ятні, UV захист 3, полікарбонатні лінзи для спорту та міста
- Немає в наявності
- Код: 4-SPSNOW-102
2 080 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Очки Cairn Snow mat black-mint
Cairn Snow – жіночі сонцезахисні окуляри в універсальній оправі. Підійдуть для міста та різних неінтенсивних занять спортом. Якісні лінзи з категорією захисту 3 забезпечують безпеку та хорошу видимість у сонячну погоду. Стійкі до появи подряпин. Усі лінзи Cairn гарантують 100% захист від ультрафіолетових UV-променів типу A і B.
Ключові характеристики
- Затемнені лінзи з полікарбонату з категорією захисту 3 ідеально підходять для використання в яскраву сонячну погоду.
- Полікарбонатні лінзи є стандартом для всіх спортивних окуляр – завдяки їхній легкості, ударопрочності та травмобезпеці.
- Поверхня лінз стійка до подряпин.
- Оптично коректні лінзи з базовим радіусом кривизни 8 для зменшення дисторсії та покращення периферійного огляду.
Докладні технічні дані
- Довжина дужок: 136 мм
- Категорія захисту: 3
- Лінза: CAT.3
- Матеріал лінзи: Полікарбонат
- Матеріал оправи: Пластик
- Призначення: Відпочинок після активного навантаження / Щоденне використання
- Пропускання світла: 12-9%
- Ширина лінзи: 41 мм
- Ширина носової частини: 16 мм
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Довжина дужок | 136 мм |
| Категорія захисту | 3 |
| Лінза | CAT.3 |
| Матеріал лінзи | Полікарбонат |
| Матеріал оправи | Пластик |
| Призначення | Відпочинок після активного навантаження/Повсякденне використання |
| Пропускання світла | 12-9% |
| Ширина лінзи | 41 мм |
| Ширина носової частини | 16 мм |
- Ціна: 2 080 ₴

