
Сонцезахисні окуляри Cairn Ryan Polarized 3 матові чорнo-графітові, захист UV 100% для спорту та повсякденного використання.
- Немає в наявності
- Код: 4-LMZRYAN-37
2 600 ₴
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
Окуляри Cairn Ryan Polarized 3 матовий чорний-графітh1>
Окуляри Cairn Ryan Polarized 3 – чоловічі сонцезахисні окуляри з поляризованими лінзами в універсальній оправі. Підходять для міста та неінтенсивного спорту. Якісні лінзи з поляризацією та категорією захисту 3 забезпечують безпеку та гарну видимість в сонячну погоду. Усі лінзи Cairn гарантують 100% захист від ультрафіолетових UV променів типу A і B.
Ключові характеристики
- Матеріал оправи: Пластик
- Довжина дужок: 145 мм
- Категорія захисту: 3
- Лінза: Polarized 3
- Матеріал лінзи: Полікарбонат
- Призначення: Будь-який вид спорту / Повсякденне використання
- Пропускання світла: 12-9%
- Ширина лінзи: 40 мм
- Ширина носової частини: 18 мм
Детальні технічні дані
Окуляри оснащені затемненими лінзами з полікарбонату з категорією захисту 3, які ідеально підходять для використання в яскраву сонячну погоду. Поляризаційне покриття зменшує відблиски сонця на воді, покращуючи видимість. Полікарбонатові лінзи є стандартом для всіх спортивних окуляр – завдяки їхній легкості, ударостійкості та безпеці при травмуванні. Оптично коректні лінзи з базовим радіусом кривизни 6 допомагають зменшити дисторсію та покращити периферійний огляд.
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал оправи | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина дужок | 145 мм |
| Категорія захисту | 3 |
| Лінза | Polarized 3 |
| Матеріал лінзи | Полікарбонат |
| Призначення | Будь-який вид спорту/Повсякденне використання |
| Пропускання світла | 12-9% |
| Ширина лінзи | 40 мм |
| Ширина носової частини | 18 мм |
- Ціна: 2 600 ₴

