
Окуляри Cairn River Polarized 3 для водних видів спорту, захист 3, полікарбонат
- Немає в наявності
- Код: 4-SPZRIVER-190
2 600 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Очки Cairn River Polarized 3 матовий midnight-scarlet
Очки Cairn River Polarized 3 – легкі сонцезахисні окуляри з поляризованими лінзами для водних видів спорту. Аеродинамічна форма забезпечує комфорт, а гідрофобне покриття дозволяє краплі води безперешкодно скочуватися. Лінзи з категорією захисту 3 забезпечують безпеку та хорошу видимість у сонячну погоду. Поляризація усуває відблиски з поверхні води. Викривлена форма оправи та дужок гарантує щільне прилягання. Захисне покриття запобігає появі подряпин і продовжує термін служби окулярів. Усі лінзи Cairn гарантують 100% захист від ультрафіолетових UV променів типу A і B.
Ключові характеристики
- Матеріал оправи: Пластик
- Довжина дужок: 135 мм
- Категорія захисту: 3
- Лінза: Polarized 3
- Матеріал лінзи: Полікарбонат
- Призначення: Водні види спорту / Повсякденне використання
- Пропускання світла: 12-9%
- Ширина лінзи: 41 мм
- Ширина носової частини: 19 мм
Особливості
- Затемнені лінзи з полікарбонату з категорією захисту 3 ідеально підходять для використання в яскраву сонячну погоду.
- Поляризаційне покриття зменшує відблиски сонця на воді, покращуючи видимість.
- Полікарбонатні лінзи є стандартом для всіх спортивних окулярів – завдяки їх легкій вазі, ударостійкості та безпеці при травмах.
- Оптично коректні лінзи з базовим радіусом кривизни 8 для зменшення спотворення та покращення периферійного огляду.
- Ергономічна викривлена форма оправи та дужок.
- Гідрофобне покриття не залишає слідів води на лінзах.
- Зовнішня сторона оснащена захистом від подряпин.
- Прорезинені носові упори та кінці дужок.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Довжина дужок | 135 мм |
| Категорія захисту | 3 |
| Лінза | Polarized 3 |
| Матеріал лінзи | Полікарбонат |
| Призначення | Водні види спорту/Повсякденне використання |
| Пропускання світла | 12-9% |
| Ширина лінзи | 41 мм |
| Ширина носової частини | 19 мм |
| Основні | |
| Матеріал оправи | Пластик |
- Ціна: 2 600 ₴

