
Kelty Callisto 30 Дитячий дівчачий спальний мішок - трисезонний, прямокутний, 30°F/-1°C, для дітей до 152 см
- В наявності
- Код: 4-35425120-SR
3 060 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Kelty спальник Callisto 30 Kids Girls італійський сливовий
Kelty Callisto 30 Kids Girls – трисезонний спальний мішок для дівчаток, створений на основі моделі для дорослих. Цей спальник забезпечує тепло та довговічність завдяки двошаровій стьобаній конструкції та ультрам'якому утеплювачеві CloudLoft™, який підходить для сухих і вологих умов. Прямокутна форма дозволяє легко перетворити спальник на ковдру, а повнорозмірна блискавка дає можливість з'єднати два спальники для комфортного сну вдвох.
Ключові характеристики
- Температура граничного комфорту: 30° F / -1° C
- Підходить для дітей зростом до 152 см
- Просторий спальний мішок прямокутної форми
- Супер м'який утеплювач CloudLoft™ зберігає тепло навіть при намоканні та швидко сохне
- Двошарова стьобана конструкція
- Повнорозмірна двостороння блискавка
- Внутрішня кишеня для мобільного телефону
- Чохол для транспортування та зберігання
Подробиці технічних даних
- Вага: 1.16 кг
- Вага наповнювача: 0.8 кг
- Зовнішній матеріал: 190T Polyester Taffeta/260T Polyester Pongee
- Внутрішній матеріал: 190T Polyester Taffeta
- Внутрішня довжина спальника: 152 см
- Наповнювач: CloudLoft™
- Розмір у упакованому вигляді: 23 х 38 см
- Сезонність: 3-сезонний
- Температурний діапазон: -1 °C limit
- Тип спальника: Ковдра
- Упаковка: Простий чохол зі шнурком
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вага | 1.16 кг |
| Вага наповнювача | 0.8 кг |
| Зовнішній матеріал | 190T Polyester Taffeta/260T Polyester Pongee |
| Внутрішній матеріал | 190T Polyester Taffeta |
| Внутрішня довжина спальника | 152 см |
| Наповнювач | CloudLoft™ |
| Розмір в упакованому вигляді | 23 х 38 см |
| Сезонність | 3-сезонний |
| Температурний діапазон | -1 °C limit |
| Тип спальника | Ковдра |
| Паковання | Простий чохол зі шнурком |
- Ціна: 3 060 ₴




