
Окуляри Cairn Racing категорії 4 матові темно-сині для гірських видів спорту, захист CAT.4
- Немає в наявності
- Код: 4-XRACING-96
2 600 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Окуляри Cairn Racing Category 4 матовий midnight-blue
Окуляри Cairn Racing Category 4 матовий midnight-blue ідеально підходять для гірських видів спорту, туризму та альпінізму. Вони забезпечують надійний захист очей та комфорт під час інтенсивних тренувань і активного відпочинку на свіжому повітрі.
Ключові характеристики
Загальна інформація
- Матеріал оправи: Пластик
- Довжина дужок: 114 мм
- Категорія захисту: 4
- Лінза: CAT.4
- Матеріал лінзи: Полікарбонат
- Призначення: Гірські види спорту / Туризм / Альпінізм
- Пропускання світла: 4%
- Ширина лінзи: 37 мм
- Ширина носової частини: 16 мм
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Довжина дужок | 114 мм |
| Категорія захисту | 4 |
| Лінза | CAT.4 |
| Матеріал лінзи | Полікарбонат |
| Призначення | Гірські різновиди спорту/ Туризм/ Альпінізм |
| Пропускання світла | 4% |
| Ширина лінзи | 37 мм |
| Ширина носової частини | 16 мм |
| Основні | |
| Матеріал оправи | Пластик |
- Ціна: 2 600 ₴

