
Крійна Пік Поляризовані 3 чоловічі сонцезахисні окуляри чорні з поляризацією для туризму та велоспорту
- Немає в наявності
- Код: 4-SPZPEAK-402
2 600 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Окуляри Cairn Peak Polarized 3 матовий чорний-червоний
Cairn Peak Polarized 3 – чоловічі сонцезахисні окуляри з поляризованими лінзами, призначені для туризму та велоспорту. Лінзи з категорією захисту 3 та поляризацією забезпечують безпеку та чітку видимість у сонячну погоду. Викривлена форма оправи та дужок гарантує щільне прилягання, а захисне покриття запобігає появі подряпин і подовжує термін служби окулярів. Усі лінзи Cairn гарантують 100% захист від ультрафіолетових UV променів типу A і B.
Ключові характеристики:
- Категорія захисту: 3
- Матеріал лінзи: Полікарбонат
- Матеріал оправи: Пластик
- Призначення: Гірські види спорту / Туризм / Альпінізм
- Пропускання світла: 12-9%
- Ширина лінзи: 41 мм
- Ширина носової частини: 17 мм
- Довжина дужок: 135 мм
Докладні технічні дані:
- Затемнені лінзи з полікарбонату з категорією захисту 3 ідеально підходять для використання в яскраву сонячну погоду.
- Поляризаційне покриття зменшує відблиски сонця на снегу або воді, покращуючи видимість.
- Полікарбонатні лінзи – стандарт для всіх спортивних окуляр завдяки їхньому малому вазі, ударостійкості та безпеці від травм.
- Оптично коректні лінзи з базовим радіусом кривизни 8 для зменшення спотворення та покращення периферійного огляду.
- Зовнішня сторона оснащена захистом від подряпин.
- Ергономічна викривлена форма оправи та дужок.
- Широкі дужки додатково захищають від потрапляння сонячних променів збоку.
- Прорезинені носові упори та кінці дужок для додаткового комфорту.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Довжина дужок | 135 мм |
| Категорія захисту | 3 |
| Лінза | Polarized 3 |
| Матеріал лінзи | Полікарбонат |
| Матеріал оправи | Пластик |
| Призначення | Гірські різновиди спорту/ Туризм/ Альпінізм |
| Пропускання світла | 12-9% |
| Ширина лінзи | 41 мм |
| Ширина носової частини | 17 мм |
- Ціна: 2 600 ₴

