
Окуляри Cairn Josh mat burgundy, спортивні унісекс, захист UV 100%, CAT.3, полікарбонатні лінзи.
- Немає в наявності
- Код: 4-LWJOSH-82
1 560 ₴
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
Cairn окуляри Josh mat burgundy
Cairn Josh – унісекс окуляри в спортивному дизайні, призначені як для міста, так і для різноманітних неінтенсивних занять спортом. Вони забезпечують безпеку очам завдяки категорії захисту 3 для яскравої сонячної погоди. Окуляри підійдуть як чоловікам, так і жінкам із середнім розміром обличчя. Усі лінзи Cairn гарантують 100% захист від ультрафіолетових UV променів типу A і B.
Ключові характеристики
- Категорія захисту: 3
- Лінза: CAT.3
- Матеріал лінзи: Полікарбонат
- Матеріал оправи: Пластик
- Призначення: Будь-який вид спорту / Повсякденне використання
- Пропускання світла: 12-9%
- Ширина лінзи: 43 мм
- Ширина носової частини: 19 мм
- Довжина дужок: 140 мм
Детальні технічні дані
Особливості: затемнені лінзи з полікарбонату з категорією захисту 3 ідеально підходять для використання в яскраву сонячну погоду; полікарбонатні лінзи є стандартом для всіх спортивних окуляр – завдяки їх легкій вазі, ударостійкості та безпеки при травмах; оптично коректні лінзи з базовим радіусом кривизни 6 для зменшення спотворення та покращення периферійного огляду; витончена оправа та спортивний дизайн.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Довжина дужок | 140 мм |
| Категорія захисту | 3 |
| Лінза | CAT.3 |
| Матеріал лінзи | Полікарбонат |
| Матеріал оправи | Пластик |
| Призначення | Будь-який вид спорту/Повсякденне використання |
| Пропускання світла | 12-9% |
| Ширина лінзи | 43 мм |
| Ширина носової частини | 19 мм |
- Ціна: 1 560 ₴

