
Складний стілець Kelty Deluxe Lounge з підлокітниками та кишенями для напоїв, коричневий
- Немає в наявності
- Код: 4-61510219-CYB
5 400 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Kelty стілець Deluxe Lounge canyon brown
Kelty Deluxe Lounge – складаний стілець для відпочинку на природі, в кемпінгу, на пляжі або на музичному фестивалі. Підвищений комфорт забезпечує трьохпозиційне положення спинки, регульовані підлокітники та кишені для напоїв. Зручний чохол для зберігання та транспортування з ручкою для вертикальної перенесення та м'яким плечовим ременем.
Ключові характеристики
- Міцний сталевий каркас
- Щільний зносостійкий поліестер 600D
- Кушетка зі стьобаною конструкцією з м'яким наповнювачем з піни
- Регульована в трьох положеннях спинка
- Регульовані підлокітники
- Два регульованих теплоізольованих кишені для напоїв
- Щільний чохол для зберігання та транспортування з ручкою та плечовим ременем
Технічні дані
- Вага: 4.6 кг
- Висота сидіння: 36 см
- Максимальне навантаження: 147.4 кг
- Матеріал: 600D Polyester
- Розмір: 62 х 64 х 95 см
- Розмір в упакованому вигляді: 100 х 23 х 23 см
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 4.6 кг |
| Висота сидіння стільця | 36 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 95 мм |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Oxford 600D |
| Регульовані опори | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимально допустиме навантаження | 147.4 кН |
| Матеріал спинки | 600D Polyester |
| Ширина | 62 |
- Ціна: 5 400 ₴









