
Кемпінговий стілець Kelty Loveseat для двох, глибокий синій, з регульованими підлокітниками та кишенями для напоїв.
- В наявності
- Код: 4-61510519-DPL
7 650 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Kelty стілець Loveseat глибоке озеро
Kelty Loveseat – кемпінговий складний стілець для двох осіб. Насолоджуйтеся новим рівнем комфорту з коханою людиною у саду свого дому, на пляжі або на природі. Кожен стілець оснащений зручним чохлом для зберігання та транспортування, а також може вміщувати кілька стільців або використовуватись як сумка в разі необхідності.
Ключові характеристики
- Міцна сталевий каркас
- Щільна зносостійка тканина 600D
- Стегнена конструкція сидіння з м'яким наповнювачем
- Регульовані підлокітники
- Два регульованих теплоізольованих кишені для напоїв
- Щільний чохол з ручкою для зберігання та транспортування
Детальні технічні дані
- Вага: 7.3 кг
- Висота сидіння: 48 см
- Максимальне навантаження: 181.4 кг
- Матеріал: 600D Polyester
- Розмір: 112 х 60 х 100 см
- Розмір в упакованому вигляді: 104 х 31 х 31 см
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 7.3 кг |
| Висота сидіння стільця | 48 мм |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Колір | Синій |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Oxford 600D |
| Регульовані опори | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Ширина стільця | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимально допустиме навантаження | 181.4 кН |
| Матеріал спинки | 600D Polyester |
| Ширина | 60 |
- Ціна: 7 650 ₴






