
Кемпінговий стілець Kelty Low-Loveseat, коричневий, для двох з підлокітниками та кишенями для напоїв
- Немає в наявності
- Код: 4-61510719-CYB
7 650 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Kelty стілець Low-Loveseat canyon brown
Kelty Low-Loveseat – кемпінговий складний стілець з укороченими ніжками для двох осіб. Менша висота стільця та легкий нахил спинки забезпечують розслаблену посадку. В підлокітниках кожного стільця передбачені два термоізольованих кишені для напоїв. У зручному м’якому чохлі для зберігання та транспортування можна скласти кілька стільців при необхідності.
Ключові характеристики
Технічні дані
- Вага: 7 кг
- Висота сидіння: 34 см
- Максимальне навантаження: 181.4 кг
- Матеріал: 600D Polyester
- Розмір: 112 х 60 х 80 см
- Розмір в упакованому вигляді: 88 х 28 х 28 см
Особливості
- Міцна сталевий каркас
- Щільна зносостійка тканина 600D
- Стегнена конструкція сидіння з м’яким наповнювачем
- Регульовані підлокітники
- Два регульованих теплоізольованих кишені для напоїв
- Щільний чохол з регульованою ручкою та ременями для зручного зберігання та транспортування
| Основні | |
|---|---|
| Інші функції і особливості | Штабелюваність |
| Вага | 7 кг |
| Висота сидіння стільця | 34 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 34 мм |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Oxford 600D |
| Матеріал спинки | Oxford 600D |
| Регульовані опори | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимально допустиме навантаження | 181.4 кН |
| Ширина | 60 |
- Ціна: 7 650 ₴







