
Кемпінговий стілець Kelty Essential, складний, з підлокітниками, коричневий
- Немає в наявності
- Код: 4-61511719-CYB
3 375 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Kelty стілець Essential canyon brown
Kelty Essential – кемпінговий складний стілець, який стане незамінним атрибутом повсюди, де б ви не опинилися: вечірні посиденьки біля вогнища, відпочинок на пляжі або розваги на музичному фестивалі. Звичайний виїзд на природу з таким стільцем стане відмінним комфортним відпочинком. Кожен стілець оснащений зручним чохлом для зберігання і транспортування, і в нього можна скласти кілька стільців або використовувати як сумку у разі необхідності. Насолоджуйтеся новим рівнем комфорту разом з Kelty Essential!
Ключові характеристики:
- Міцна сталевий каркас
- Плотна зносостійка тканина 600D
- Стегнена конструкція сидіння з м'яким наповнювачем
- Регульовані підлокітники
- Регульований термоізольований кишеня для напоїв
- Плотний чохол для зберігання і транспортування з ручкою
Докладні технічні дані:
- Вага: 3.2 кг
- Висота сидіння: 42 см
- Максимальне навантаження: 136 кг
- Матеріал: 600D Polyester
- Розмір: 55 х 53 х 94 см
- Розмір в упакованому вигляді: 95 х 23 х 23 см
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 3.2 кг |
| Висота сидіння стільця | 42 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 94 мм |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Глибина стільця | 53 мм |
| Колір | Коричневий |
| Максимально допустиме навантаження | 136 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Oxford 600D |
| Регульовані опори | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Ширина стільця | 53 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал спинки | 600D Polyester |
| Ширина | 55 |
- Ціна: 3 375 ₴






