
Кемпінговий стілець Kelty Lowdown з низькою посадкою, 158.7 кг, 600D, коричневий
- Немає в наявності
- Код: 4-61510319-TAP
3 825 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Kelty стілець Lowdown tapestry-canyon brown
Kelty Lowdown – кемпінговий складний стілець з укороченими ніжками. Менша висота стільця та трохи нахилена спинка забезпечують супер комфортну посадку. Цей стілець стане незамінним атрибутом скрізь, де б ви не опинилися: вечірні посиденьки біля багаття, відпочинок на пляжі чи розваги на музичному фестивалі. Звичайний виїзд на природу з таким стільцем стане прекрасним комфортним відпочинком. Кожен стілець оснащено зручним чохлом для зберігання та транспортування, і в нього можна скласти кілька стільців або використовувати як сумку в разі необхідності. Насолоджуйтеся новим рівнем комфорту разом з Kelty Lowdown!
Ключові характеристики
- Міцна сталевий каркас
- Щільна зносостійка тканина 600D
- Стегнена конструкція сидіння з м’яким наповнювачем
- Супер комфортна низька посадка
- Регульовані підлокітники
- Регульований теплоізольований кишеня для напоїв
- Щільний чохол для зберігання та транспортування з ручкою
Подробиці технічних даних
- Вага: 3.4 кг
- Висота сидіння: 30 см
- Максимальне навантаження: 158.7 кг
- Матеріал: 600D Polyester
- Розмір: 53 х 51 х 74 см
- Розмір в упакованому вигляді: 83 х 21 х 21 см
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 3.4 кг |
| Висота сидіння стільця | 30 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 74 мм |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Oxford 600D |
| Регульовані опори | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Ширина стільця | 53 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимально допустиме навантаження | 158.7 кН |
| Матеріал спинки | 600D Polyester |
| Ширина | 53 |
- Ціна: 3 825 ₴







