
Окуляри Cairn Furtive для хайкінгу, ультралегкі, захист UV 3, матові чорнорозові
- Немає в наявності
- Код: 4-HRFURTIVE-02
2 080 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Окуляри Cairn Furtive матовий чорний-рожевий
Окуляри Cairn Furtive — це ультралегкі окуляри для хайкінгу, які ідеально підходять як для чоловіків, так і для жінок. Унікальна полегшена оправа з панорамними лінзами забезпечує відмінний огляд, а категорія захисту 3 гарантує безпеку ваших очей у яскраву сонячну погоду.
Ключові характеристики
- Прорезинені вставки на носових упорах і дужках запобігають зісковзуванню під час інтенсивних активностей.
- 100% захист від ультрафіолетових UV променів типу A і B.
Докладні технічні дані
- Матеріал лінзи: Полікарбонат
- Матеріал оправи: Пластик
- Категорія захисту: 3
- Пропускання світла: 12-9%
- Ширина лінзи: 59 мм
- Ширина носової частини: 24 мм
- Довжина дужок: 116 мм
- Призначення: Хайкінг / Трейловий біг
- Оптично коректні лінзи з базовим радіусом кривизни 8 для зменшення спотворення та покращення периферійного огляду.
- На лінзах використовується стандарт матеріалів для спортивних окуляр завдяки їх невеликій вазі, ударостійкості та травмобезпечності.
- Панорамні лінзи для розширеного огляду.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Довжина дужок | 116 мм |
| Категорія захисту | 3 |
| Лінза | CAT.3 |
| Матеріал лінзи | Полікарбонат |
| Матеріал оправи | Пластик |
| Призначення | Хайкінг/ Трейловий біг |
| Пропускання світла | 12-9% |
| Ширина лінзи | 59 мм |
| Ширина носової частини | 24 мм |
- Ціна: 2 080 ₴

