
Сонцезахисні окуляри Cairn Fuji Polarized 3 з полікарбонатними лінзами, захист 3, для туризму, матовий чорний-червоний
- Немає в наявності
- Код: 4-XZFUJI-02
4 420 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сонцезахисні окуляри Cairn Fuji Polarized 3 матовий чорний-красний
Cairn Fuji Polarized 3 – сонцезахисні окуляри для туризму з поляризованими лінзами. Знімні бічні шторки з штучної шкіри захищають очі від бокового потрапляння променів. Лінзи з категорією захисту 3 забезпечують безпеку та хорошу видимість у сонячну погоду.
Ключові характеристики
- Поляризовані лінзи зменшують відблиски на воді та забезпечують кращу видимість при яскравому освітленні.
- Гідрофобне покриття дозволяє краплях води або сніжинкам безперешкодно скочуватися.
- 100% захист від ультрафіолетових UV променів типу A і B.
Подробиці технічних даних
- Довжина дужок: 130 мм
- Категорія захисту: 3
- Лінза: Polarized 3
- Матеріал лінзи: Полікарбонат
- Матеріал оправи: Пластик
- Призначення: Трекінг/ Повсякденне використання
- Ширина лінзи: 54 мм
- Ширина носової частини: 20 мм
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Довжина дужок | 130 мм |
| Категорія захисту | 3 |
| Лінза | Polarized 3 |
| Матеріал лінзи | Полікарбонат |
| Призначення | Трекінг/Повсякденне використання |
| Ширина лінзи | 54 мм |
| Ширина носової частини | 20 мм |
| Основні | |
| Матеріал оправи | Пластик |
- Ціна: 4 420 ₴

