
Сонцезахисні окуляри Cairn Fuji 4 для туризму з полімерними лінзами та козирками
- Немає в наявності
- Код: 4-XFUJI-02
3 900 ₴
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
Окуляри Cairn Fuji Категорія 4 матовий чорний-червоний
Окуляри Cairn Fuji 4 – сонцезахисні окуляри для туризму, які забезпечують максимальний захист очей від сонячних променів. Знімні бокові шторки з штучної шкіри перешкоджають боковому потраплянню світла, а стильна оправа без шторок прекрасно виглядає в міському середовищі.
Ключові характеристики
- Категорія захисту: 4
- Лінза: CAT.4
- Матеріал лінзи: Полікарбонат
- Матеріал оправи: Пластик
- Призначення: Трекінг / Повсякденне використання
- Ширина лінзи: 54 мм
- Ширина носової частини: 20 мм
- Довжина дужок: 130 мм
Детальні технічні дані
Лінза з категорією захисту 4 та широкі дужки гарантують виняткову безпеку і видимість в умовах яскравого сонця високогір'я, що робить їх ідеальними як для гір, так і для водних видів відпочинку. Гідрофобне покриття дозволяє краплинам води або сніжинкам безперешкодно скатитися, не залишаючи слідів. Усі лінзи Cairn гарантують 100% захист від ультрафіолетових UV променів типу A і B.
Темні лінзи з полікарбонату з категорією захисту 4 не рекомендуються для водіння автомобілів. Полікарбонатні лінзи є стандартом для всіх спортивних окулярів завдяки своїй легкості, ударостійкості та безпеки. Оптично коректні лінзи з базовим радіусом кривизни 6 зменшують спотворення і покращують периферійний огляд.
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал оправи | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина дужок | 130 мм |
| Категорія захисту | 4 |
| Лінза | CAT.4 |
| Матеріал лінзи | Полікарбонат |
| Призначення | Трекінг/Повсякденне використання |
| Ширина лінзи | 54 мм |
| Ширина носової частини | 20 мм |
- Ціна: 3 900 ₴

