
Окуляри Cairn Frenchy графітово-прозорий-синій, захист 100% UV, CAT.3, для спорту та повсякденного життя
- Немає в наявності
- Код: 4-FFRENCHY-159
2 340 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Окуляри Cairn Frenchy графітово-прозоро-сині
Cairn French – стильні міські окуляри в яскравій оправі. М'які лінії оправи підходять як для чоловіків, так і для жінок, а яскраве забарвлення допоможе підкреслити образ. Якісні лінзи з категорією захисту 3 забезпечують безпеку та хорошу видимість у сонячну погоду. Всі лінзи Cairn гарантують 100% захист від ультрафіолетових UV променів типу A і B.
Ключові характеристики
- Довжина дужок - 140 мм
- Категорія захисту - 3
- Лінза - CAT.3
- Матеріал лінзи - Полікарбонат
- Матеріал оправи - Пластик
- Призначення - Будь-який вид спорту / Повсякденне використання
- Пропускання світла - 12-9%
- Ширина лінзи - 55 мм
- Ширина носової частини - 18 мм
Докладні технічні дані
Особливості: затемнені лінзи з полікарбонату з категорією захисту 3 ідеально підходять для використання в яскраву сонячну погоду. Полікарбонатні лінзи є стандартом для всіх спортивних окуляр – завдяки їхній легкості, ударостійкості та безпеки для травм. Оптично коректні лінзи з базовим радіусом кривизни 6 для зменшення спотворення та поліпшення периферійного огляду.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Довжина дужок | 140 мм |
| Категорія захисту | 3 |
| Лінза | CAT.3 |
| Матеріал лінзи | Полікарбонат |
| Матеріал оправи | Пластик |
| Призначення | Будь-який вид спорту/Повсякденне використання |
| Пропускання світла | 12-9% |
| Ширина лінзи | 55 мм |
| Ширина носової частини | 18 мм |
- Ціна: 2 340 ₴

