
Окуляри Cairn Flyin Photochromic NXT 1-3 для хайкінгу та трейлового бігу, матові, чорні-жовті
- Немає в наявності
- Код: 4-HRPFLYIN-539
4 680 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Очки Cairn Flyin Photochromic NXT 1-3 матовий лимонно-чорний
Очки Cairn Flyin Photochromic NXT 1-3 — це легка модель з фотохромними лінзами Evolight NXT®, ідеальна для хайкінгу та трейлового бігу. Лінзи, виготовлені з полімеру NXT, забезпечують високу оптичну прозорість, відмінну кольоропередачу, а також мають невелику вагу та чудову міцність. Ці окуляри підходять як чоловікам, так і жінкам, і здатні адаптуватися до змін у світлових умовах завдяки фотохромним властивостям.
Ключові характеристики
- Фотохромні лінзи з категорією захисту 1-3 для сонячної та похмурої погоди
- Оптично коректні лінзи з базовим радіусом кривизни 8 для зменшення спотворення та покращення периферійного огляду
- Панорамні лінзи для кращого огляду
- Вентильовані дужки для максимального комфорту
- Полегшена оправа, що робить модель зручною в носінні
- Прорезинені носові упори, внутрішня поверхня оправи та кінці дужок для додаткового комфорту
- 100% захист від ультрафіолетових UV променів типу A і B
Докладні технічні дані
- Довжина дужок: 118 мм
- Категорія захисту: 1-3
- Лінза: CAT.1 - CAT.3
- Матеріал лінзи: NXT
- Матеріал оправи: Пластик
- Призначення: Хайкінг / Трейловий біг
- Пропускання світла: Змінюється 16-47%
- Ширина лінзи: 70 мм
- Ширина носової частини: 18 мм
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Довжина дужок | 118 мм |
| Категорія захисту | 1-3 |
| Лінза | CAT.1 - CAT.3 |
| Матеріал лінзи | NXT |
| Матеріал оправи | Пластик |
| Призначення | Хайкінг/ Трейловий біг |
| Пропускання світла | Змінюється 16-47% |
| Ширина лінзи | 70 мм |
| Ширина носової частини | 18 мм |
- Ціна: 4 680 ₴

