
Спортивні окуляри Cairn Flake матовий чорний з захистом 3 для активного відпочинку та спорту
- Немає в наявності
- Код: 4-SPFLAKE-102
2 080 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Окуляри Cairn Flake матовий чорний
Cairn Flake – спортивні окуляри з жіночним дизайном. Підходять для міста, занять спортом на свіжому повітрі та відпочинку на природі. Якісні лінзи з категорією захисту 3 забезпечують безпеку та хорошу видимість у сонячну погоду. Усі лінзи Cairn гарантують 100% захист від ультрафіолетових UV-променів типу A та B.
Ключові характеристики
- Категорія захисту: 3
- Довжина дужок: 130 мм
- Ширина лінзи: 42 мм
- Ширина носової частини: 14 мм
- Матеріал лінзи: Пластик
- Матеріал оправи: Пластик
- Пропускання світла: 12-9%
- Призначення: Будь-який вид спорту / Щоденне використання
Докладні технічні дані
- Затемнені лінзи з поліcarbonate з категорією захисту 3 ідеально підходять для використання в яскраву сонячну погоду.
- Полікарбонатні лінзи є стандартом для всіх спортивних окулярів – завдяки їх невеликій вазі, ударостійкості та безпеці для здоров'я.
- Оптично коректні лінзи з базовим радіусом кривизни 8 для зменшення спотворення та покращення периферійного огляду.
- Зігнуті дужки та оправа.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Довжина дужок | 130 мм |
| Категорія захисту | 3 |
| Лінза | CAT.3 |
| Матеріал лінзи | Пластик |
| Матеріал оправи | Пластик |
| Призначення | Будь-який вид спорту/Повсякденне використання |
| Пропускання світла | 12-9% |
| Ширина лінзи | 42 мм |
| Ширина носової частини | 14 мм |
- Ціна: 2 080 ₴

