
Сонцезахисні окуляри Cairn Fase Polarized 3 матові, захист UV та поляризація, унісекс
- Немає в наявності
- Код: 4-FZFASE-190
2 600 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Очки Cairn Fase Polarized 3 мат midnight
Очки Cairn Fase P
olarized 3 – сонцезахисні окуляри з поляризацією в яскравій оправі. Унісекс модель ідеально підходить для міста та відпочинку на природі. Якісні лінзи з категорією захисту 3 забезпечують безпеку та гарну видимість у сонячну погоду. Поляризація усуває відблиски з поверхні води, снігу та покращує видимість. Усі лінзи Cairn гарантують 100% захист від ультрафіолетових UV променів типу A та B.Ключові характеристики
- Матеріал оправи: Пластик
- Довжина дужок: 137 мм
- Категорія захисту: 3
- Лінза: CAT.3
- Матеріал лінзи: Полікарбонат
- Призначення: Будь-який вид спорту / Повсякденне використання
- Пропускання світла: 12-9%
- Ширина лінзи: 42 мм
- Ширина носової частини: 14 мм
Особливості
- Затемнені лінзи з полікарбонату з категорією захисту 3 ідеально підходять для використання в яскраву сонячну погоду.
- Поляризаційне покриття зменшує відблиски сонця на снігу чи воді, покращуючи видимість.
- Полікарбонатні лінзи є стандартом для всіх спортивних окуляр – завдяки їх легкій вазі, ударостійкості та безпеки при травмах.
- Оптично коректні лінзи з базовим радіусом кривизни 6 для зменшення спотворення та покращення периферійного огляду.
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал оправи | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина дужок | 137 мм |
| Категорія захисту | 3 |
| Лінза | CAT.3 |
| Матеріал лінзи | Полікарбонат |
| Призначення | Будь-який вид спорту/Повсякденне використання |
| Пропускання світла | 12-9% |
| Ширина лінзи | 42 мм |
| Ширина носової частини | 14 мм |
- Ціна: 2 600 ₴

