
Окуляри Cairn Downhill Photochromic 1-3 матові чорнo-графітові, захист UV, для даунхілу та фрірайду.
- Немає в наявності
- Код: 4-CPDOWNHILL-102
3 640 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Очки Cairn Downhill Photochromic 1-3 матовий чорний-графіт
Cairn Downhill Photochromic 1-3 – сонцезахисні окуляри з фотохромними лінзами для даунхілу та фрірайду. Лінзи змінюють ступінь пропускання світла в залежності від його інтенсивності, забезпечуючи максимальну видимість у сонячну та похмуру погоду при будь-яких умовах рельєфу. Вентильована рама запобігає запотіванню окулярів у спекотні дні. Тонкі дужки спеціально сконструйовані для сумісності з шоломом. Усі лінзи Cairn гарантують 100% захист від ультрафіолетових UV променів типу A та B.
Ключові характеристики
- Категорія захисту: 1-3
- Матеріал лінзи: Полікарбонат
- Матеріал рами: Пластик
- Призначення: Downhill / Freeride
- Пропускання світла: Змінюється 9-80%
- Ширина лінзи: 39 мм
- Ширина носової частини: 17 мм
- Довжина дужок: 132 мм
Докладні технічні дані
- Фотохромні лінзи з категорією захисту 1-3
- Полікарбонатні лінзи є стандартом для всіх спортивних окулярів – завдяки їх легкості, ударостійкості та безпеці для травм
- Оптично коректні лінзи з базовим радіусом кривизни 8 для зменшення спотворення та покращення периферійного огляду
- Вентильована рама
- Тонкі дужки сумісні зі шоломом
- Прорезинені носові упори, внутрішня поверхня рами та кінці дужок
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Довжина дужок | 132 мм |
| Категорія захисту | 1-3 |
| Лінза | Photochromic 1-3 |
| Матеріал лінзи | Полікарбонат |
| Матеріал оправи | Пластик |
| Призначення | Downhill / Freeride |
| Пропускання світла | Змінюється 9-80% |
| Ширина лінзи | 39 мм |
| Ширина носової частини | 17 мм |
- Ціна: 3 640 ₴

