
Cairn Dhlight Категорія 3 - ультралегкі сонцезахисні окуляри для велоспорту, матові чорнo-м'ятні
- Немає в наявності
- Код: 4-CDHLIGHT-02
2 340 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Cairn окуляри Dhlight Категорія 3 матовий чорний-менто
Cairn Dhlight Кат
егорія 3 – ультралегкі сонцезахисні окуляри для велоспорту. Лінзи з категорією захисту 3 призначені для використання в умовах яскравого сонця або змінної хмарності. Вентиляційні отвори в полегшеній оправі запобігають запотіванню. Інтегровані носові упори та дужки з прорезиненого матеріалу забезпечують максимальний комфорт. Всі лінзи Cairn гарантують 100% захист від ультрафіолетових UV променів типу A та B.Ключові характеристики
- Категорія захисту: 3
- Матеріал лінзи: Полікарбонат
- Матеріал оправи: Пластик
- Пропускання світла: 12-9%
- Ширина лінзи: 70 мм
- Ширина носової частини: 18 мм
- Довжина дужок: 120 мм
- Призначення: Велоспорт
Докладні технічні дані
- Лінзи з полікарбонату з категорією захисту 3 ідеально підходять для використання в умовах яскравого сонця або змінної хмарності.
- Полікарбонатні лінзи є стандартом для всіх спортивних окуляр – завдяки їх невеликій вазі, ударопрочності та травмобезпеки.
- Оптично коректні лінзи з базовим радіусом кривизни 8 для зменшення спотворення та покращення периферійного огляду.
- Вентильована полегшена оправа.
- Прорезинені носові упори та дужки.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Довжина дужок | 120 мм |
| Категорія захисту | 3 |
| Лінза | CAT.3 |
| Матеріал лінзи | Полікарбонат |
| Матеріал оправи | Пластик |
| Призначення | Велоспорт |
| Пропускання світла | 12-9% |
| Ширина лінзи | 70 мм |
| Ширина носової частини | 18 мм |
- Ціна: 2 340 ₴

