
Окуляри Cairn DH Light матові khaki-жовті для велосипедного спорту, захист UV 100%, лінзи CAT.3
- Немає в наявності
- Код: 4-CDHLIGHT-40
2 340 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Очки Cairn DH Light матовий хакі-жовтий
Очки Cairn DH Light – ультралегкі сонцезахисні окуляри для велоспорту. Лінзи з категорією захисту 3 призначені для використання в умовах яскравого сонця або мінливої хмарності. Вентиляційні отвори в полегшеній оправі запобігають запотіванню. Інтегровані носові упори та дужки з гумованого матеріалу гарантують максимальний комфорт. Всі лінзи Cairn забезпечують 100% захист від ультрафіолетових UV променів типу A і B.
Ключові характеристики
- Лінзи з поліcarbonate з категорією захисту 3 ідеально підходять для використання в умовах яскравого сонця або мінливої хмарності
- Стійка до подряпин обробка
- Полікарбонатні лінзи є стандартом для всіх спортивних окуляр – завдяки їх малій вазі, ударостійкості та безпеці у разі травм
- Оптично коректні лінзи з базовим радіусом кривини 8 для зменшення спотворення та покращення периферійного огляду
- Вентильована полегшена оправа
- Гумовані носові упори та дужки
Докладні технічні дані
- Довжина дужок: 120 мм
- Категорія захисту: 3
- Лінза: CAT.3
- Матеріал лінзи: Полікарбонат
- Матеріал оправи: Пластик
- Призначення: Велоспорт
- Ширина лінзи: 70 мм
- Ширина носової частини: 18 мм
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Довжина дужок | 120 мм |
| Категорія захисту | 3 |
| Лінза | CAT.3 |
| Матеріал лінзи | Полікарбонат |
| Матеріал оправи | Пластик |
| Призначення | Велоспорт |
| Ширина лінзи | 70 мм |
| Ширина носової частини | 18 мм |
- Ціна: 2 340 ₴

