
Окуляри Cairn Chase Photochromic NXT 2-4 Mat Black для трекінгу та альпіністських походів
- Немає в наявності
- Код: 4-XPCHASE-500
4 680 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Очки Cairn Chase Photochromic NXT 2-4 матовий чорний
Очки Cairn Chase Photochromic NXT 2-4 – легкі окуляри з фотохромними лінзами Evolight NXT® для трекінгу в високогірних районах. Ці окуляри забезпечують винятковий захист і комфорт в умовах яскравого сонця та змінної хмарності.
Ключові характеристики
- Категорія захисту: 2-4
- Матеріал лінзи: NXT
- Матеріал оправи: Пластик
- Ширина лінзи: 70 мм
- Ширина носової частини: 18 мм
- Довжина дужок: 120 мм
- Призначення: Гірські види спорту / Туризм / Альпінізм
Детальні технічні дані
Полімер NXT має високу оптичну прозорість та відмінну кольоропередачу, а також низьку вагу та високу міцність. Фотохромні лінзи автоматично адаптуються до змінного рівня освітленості, що забезпечує максимальний захист очей від негативного впливу сонячних променів як у горах, так і біля води. Широкі дужки забезпечують додатковий бічний захист від сонця. Усі лінзи Cairn гарантують 100% захист від ультрафіолетових UV променів типу A і B.
Особливості:
- Оптично коректні лінзи з базовим радіусом кривизни 8 для зменшення дисторсії та покращення периферійного огляду.
- Ергономічна вигнута форма оправи.
- Прорезиненні носові упори та кінці дужок для додаткового комфорту.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Довжина дужок | 120 мм |
| Категорія захисту | 2-4 |
| Лінза | CAT.2 - CAT.4 |
| Матеріал лінзи | NXT |
| Матеріал оправи | Пластик |
| Призначення | Гірські різновиди спорту/ Туризм/ Альпінізм |
| Ширина лінзи | 70 мм |
| Ширина носової частини | 18 мм |
- Ціна: 4 680 ₴

