
Окуляри Cairn Chase категорії 4 матові чорні для трекінгу та гірських видів спорту
- Немає в наявності
- Код: 4-XCHASE-190
2 600 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Cairn окуляри Chase Категорія 4 матовий чорний
Cairn Chase – легкі окуляри для трекінгу в гірських районах. Підійдуть також для використання у дні відпочинку на гірськолижних курортах або біля води. Лінза з категорією захисту 4 та широкі дужки забезпечують виняткову безпеку і видимість у яскравому сонці гір. Максимально захищають очі від негативного впливу сонячних променів як у горах, так і біля води. Усі лінзи Cairn гарантують 100% захист від ультрафіолетових UV променів типу A і B.
Ключові характеристики
- Категорія захисту: 4
- Довжина дужок: 120 мм
- Ширина лінзи: 70 мм
- Ширина носової частини: 18 мм
- Матеріал лінзи: Полікарбонат
- Матеріал оправи: Пластик
- Призначення: Гірськолижні види спорту / Туризм / Альпінізм
- Пропускання світла: 4%
Докладні технічні дані
- Темні лінзи з полікарбонату з категорією захисту 4. Не підходять для водіння автомобіля.
- Полікарбонатні лінзи є стандартом для всіх спортивних окулярів – завдяки їх легкій вазі, ударостійкості та безпеці для травм.
- Оптично корректні лінзи з базовим радіусом кривизни 8 для зменшення спотворення і покращення периферійного огляду.
- Ергономічна вигнута форма оправи.
- Широкі дужки додатково захищають від потрапляння сонячних променів.
- Гумові носові упори та кінці дужок для додаткового комфорту.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Довжина дужок | 120 мм |
| Категорія захисту | 4 |
| Лінза | CAT.4 |
| Матеріал лінзи | Полікарбонат |
| Матеріал оправи | Пластик |
| Призначення | Гірські різновиди спорту/ Туризм/ Альпінізм |
| Пропускання світла | 4% |
| Ширина лінзи | 70 мм |
| Ширина носової частини | 18 мм |
- Ціна: 2 600 ₴

