
Сумка-органайзер Lifeventure Wash Bag Large для гігієнічних приналежностей, 2 відділення, нейлон Ripstop, гачок і дзеркало
- Немає в наявності
- Код: 4-64048
1 628 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка Wash Bag Large Lifeventure кольору петроль
Сумка Wash Bag Large Lifeventure – містка багатофункціональна дорожня сумка-органайзер для засобів особистої гігієни. Оснащена гачком для підвішування та знімним дзеркалом.
Ключові характеристики
- Вага: 175 г
- Матеріал: Ripstop Nylon 70D
- Розмір: 220 x 180 x 80 мм
Докладні технічні дані
- Виготовлена з легкого та надміцного нейлону Ripstop
- Два внутрішні відділення, окремо для сухих та вологих речей
- Два внутрішніх накладних кишені
- Зовнішня кишеня на блискавці
- В комплекті – знімне легке дзеркало
- Металевий гачок для підвішування
- Ручка для перенесення
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 175 г |
| Висота | 180 мм |
| Глибина | 80 мм |
| Дзеркало в комплекті | Так |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Нейлон |
| Петелька для підвішування | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Косметичка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ширина | 180 мм |
- Ціна: 1 628 ₴







