
Аптечка першої допомоги Lifesystems Adventurer Kit для туризму, 29 компонентів, водонепроникна
- В наявності
- Код: 4-1030
1 848 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Lifesystems аптечка Adventurer First Aid Kit
Lifesystems Adventurer First Aid Kit – велика аптечка для надання першої допомоги в туристичному поході. Набір містить все необхідне для дезінфекції ран та надання першої допомоги при опіках, порізах, саднах, пухирях або інших незначних травмах. Ідеально підходить як групова похідна аптечка.
Особливості
- QuickFind System забезпечує швидкий і легкий доступ до вмісту
- Водонепроникна блискавка по периметру аптечки
- Містить 29 компонентів
Зміст
- Посібник з надання першої допомоги
- Пов'язковий матеріал
- Еластичний бинт
- Трикутна пов'язка
- Марлеві тампони
- Тканинні та блістерні пластирі
- Мікропористий дихаючий пластир
- Пластирі для стягування країв рани без накладання швів
- Антисептичні серветки
- Гель від опіків
- Вінілові рукавички
- Пінцет
- Ножиці та шпильки
Технічні дані
- Вага: 330 г
- Розмір: 150 x 130 x 80 мм
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 80 мм |
| Глибина | 80 мм |
| Колір | Червоний |
| Матеріал | Тканина |
| Стан | Новий |
| Тип | Універсальні |
| Ширина | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація аптечки | Бинт марлевий;Лейкопластир;Рукавички медичні;Ножиці;Булавка англійська |
- Ціна: 1 848 ₴






