-30%

Тент Slumberjack Satellite Kryptek Highlander для кемпінгу, легкий, водонепроникний, на 2-4 особи.
- В наявності
- Код: 4-58755215-HLD
5 060 ₴
3 542 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Slumberjack намет Satellite Kryptek Highlander
Slumberjack Satellite – універсальний намет середнього розміру. Легкий, міцний, компактний намет встановлюється за допомогою трекінгових палиць або шнура, натягнутого між деревами. Намет можна встановити практично в будь-яких умовах. Він чудово підходить в якості легкого укриття для двох осіб, дозволяє розмістити чотирьох під час прийому їжі, а також може захистити від сонця в спекотні дні на полюванні. Камуфляжна розмальовка Kryptek™ Highlander допоможе злитися з навколишнім середовищем, щоб стати менш помітним.
Ключові характеристики
- Кілька варіантів встановлення створюють надзвичайно універсальне укриття
- Водонепроникні проклеєні шви
- Кілька посилених точок кріплення шнурків-растяжок
- Чотири додаткові точки кріплення можуть створити бічні захисні шторки
- Вбудований підвісний кишеня допомагає організувати спорядження і водночас слугує чохлом для упаковки намету
- 10 алюмінієвих кілочків і 8 растяжок входять у комплект постачання
- Стовпи для намету постачаються окремо
Докладні технічні дані
- Вага: 0.87 кг
- Довжина: 261 см
- Кількість шарів: Одношаровий
- Матеріал намету: Поліестер
- Призначення: Кемпінгові
- Сезон: Універсальний
- Стан: Новий
- Тип виробу: Намет
- Колір: Коричневий
- Ширина: 315 см
| Вага | |
|---|---|
| Вага | 0.87 кг |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Довжина | 261 см |
| Ширина | 315 см |
| Основні | |
| Кількість шарів | Одношарова |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Всесезонний |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Тент |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
- Ціна: 3 542 ₴







